01 Foundación RafaNadal05 Gallery

Roland Garros - Quarterfinal

Roland Garros – Quarterfinal
Source: Julian Finney/Getty Images Europe

Sedminásobný a úřadující vítěz mezinárodních otevřených mistrovství Francie v tenise, Španěl Rafael Nadal, zvítězil ve středečním střetnutí čtvrtfinále dvouhry mužů na druhém grandslamovém turnaji sezony Roland Garros v Paříži (26. květen – 9. červen) nad Stanislasem Wawrinkou za 116 minut suverénně 6:2, 6:3, 6:1. Švýcara překonal i v jejich jubilejním 10. vzájemném souboji, ještě s ním neprohrál ani set.

Čerstvě 27-letý levoruký Malorčan Nadal si v pátkovém semifinále změří síly s Novakem Djokovičem (Srb. jednička), který v souběžně hraném zápase porazil Tommyho Haase (Něm. 12) ve třech setech 6:3, 7:6, 7:5. V případě papírově očekávaného zápasu s lídrem světového žebříčku Djokovičem by šlo o reprízu loňského finále RG.

Zdroj: Sport Aktuality

Oddělovač

2 komentáře


2 komentáře »
  1. moc gratulujem 🙂 som rad ze sa mu dari

    Comment od Mirco — 2013-06-06 @ 11.54

  2. No zrovna na to semifinále koukám, je to vážně drámo 😀 Už hrajou asi 4 a půl hodiny, poslední set, 7:7, fakt mě to už začíná štvát, mám z toho infarkty 😀 😀 😀 dobře, už 8:7… hm… 😀 Pro Rafu! Nejlepší bylo, když dohrál Novak na 7:7, předposlední míček a Rafa ho odehrál mezi nohama zády k Djokovičovi? To bylo fakt oc 😀 Rafa rules!

    Comment od Angie. — 2013-06-07 @ 17.49

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Name:

Email:

Website:

My best memory of @rolandgarros? The @rafaelnadal victory in 2012. #VamosRafa #RG2012 #RN means everything to me!

Fotka zveřejněná uživatelem @rafaelnadalczech,

Site opened: May 24, 2012
Webmiss: Darela
Contact me: E-mail
Ask.fm: RafaelNadalCZ
Site about: tennis player Rafael "Rafa" Nadal
Web name: Rafael Nadal 4fan Cz
Designed by: Darela
Coded by: Darela
Hosting: Endora.cz
Visitors:
RafaelNadal.cz

RafaelNadal.4fan.cz
Rafa: Můj příběh představuje Nadalovy úžasné příběhy jeho vlastníma očima. Tato autobiografie, kterou napsal sám Nadal, nám poskytuje nejvíce odhalující pohled na stále více vynikajícího sportovce známého pro svou skromnost a zdrženlivost.
Chcete vědět víc? Čtěte zde

K tomuto webu patří i fanouškovská stránka na sociální síti Facebook. Nachází se zde vysoká škála fanoušků nadějného tenisty, kteří jsou oddaní a Rafa jim vděčný za veškerou podporu. Jsi-li i ty jeho fanouškem, podpoř tuto stránku "LIKEM" a přidej se tak k ostatním fanouškům a staň se členem česko-anglického fanclubu! Děkuji všem příznivcům za podporu!
Fanclub Rafa

Foundation Rafa Fond vznikl v listopadu roku 2007 a oficiální prezentace se uskutečnila v únoru 2008 v Manacor Tennis Clubu na Mallorce ve Španělsku. Nadace se soustřeďuje na sociální práci a rozvojovou pomoc především na dětství a mládí. V čele je Rafova matka a otec je místopředsedou ...

Tento web měl tyto podoby - RafaelNadal.blog.cz, Nadalistas.com a nyní funguje na dvou adresách www.RafaelNadal.4fan.cz a RafaelNadal.cz. Stránka je určená pro všechny fanoušky Rafy, říkajíc si Nadalistas. Je vůbec první aktivní českou webovkou na netu! Není nijak spojena s Rafou, jeho rodinnými příslušníky ani jeho týmem. Web nijak neprofituje, je tvořen pro fanoušky fanoušky! Dále: Všechno co tu naleznete jsou informace psány mnou, čerpám také z jiných zdrojů, které uvádím do článků, tudíž všechna práva patří jejich vlastníkům, nejsem zodpovědná za neúplné informace. Ze zahraničních stránek překládám informace já, proto prosím, že jestli budete kopírovat z tohoto webu, budete uvádět zdroj, nebo alespoň odkaz na něj! Děkuji za každou návštěvu, a snad se sem ještě zastavíte...

English: RafaelNadal.cz is an unofficial and non-profit fansite dedicated to Rafa Nadal. I am not associated with Rafa Nadal and his management. All information and material found on this site is for entertaiment purposes only. I do not claim ownership over any images or media found at this site. All material is copyright to their respectful owners and no copyright infringement is intended.

MORE INFORMATIONS

TOPlist

© 2012 - 2017 www.rafaelnadal.4fan.cz | Back to top Designed by RafaelNadal | Proudly hosted by Hosting Endora

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat