01 Foundación RafaNadal05 Gallery

POSTED ON 2013, Úno 27th BY

Categories: Rafa Nadal Foundation
Nadace Rafa Nadal Foundation

Nadace Rafa Nadal Foundation

Nadace Rafa Nadal Foundation byla založena v listopadu roku 2007. Vznikla z touhy tenisového profíka a jeho rodiny pomáhat sociálně diskriminovaným dětem a mládeži, kteří podstupují riziko vyloučení ze strany společnosti. Svým přínosem se snaží umožnit lepší životní styl mladým lidem po celém světě, otevírají nové dveře k naději sportem.

V únoru 2008 oslavili oficiální prezentaci nadace v Manacoru, rodišti Rafy Nadala, Founding Patron, a od té doby se odebírá pevným směrem jasně definovanými cíly a hodnotami.

Poslání

Posláním Rafa Nadal Foundation je nabídnout vzdělávací programy pro nejchudší se společným jmenovatelem – sportem. V nadaci jsou přesvědčeni, že sport je základním nástroji pro osobní a sociální integrace, a proto se stává ústředním bodem, kterým se ubírají všechny jejich akce.

Pomocí dvou klíčových prvků v životě Rafy Nadala, tedy výchovy a sportu jsou schopni posílit některé hodnoty, které považují za největší význam pro osobní růst každého jednoho z příjemců: námaha, respekt a důvěra.

Jejich práce je v současné době vykonávána prostřednictvím spolupráce s nadacemi a organizacemi, které prokázali zkušenosti v projektech v duchu cílů stanovených jejich nadací. Připojili se k nim za účelem provedení nové integrace a rozvojových programů, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni.

Team nadace

Team nadace

Oddělovač

3 komentáře


3 komentáře »
  1. Je obdivuhodné, kolik práce a vášně do toho dal! Je moc hezké vidět, jak jsou některé hvězdy tak starostlivé a mají velké srdce! Snad se nadaci i nadále bude dařit! 🙂

    Comment od leannrimesfansite — 2013-02-27 @ 23.02

  2. páči sa mi takýto nápad s tými nadáciami 🙂

    Comment od Šimon│katy-perry.blog.cz — 2013-02-28 @ 8.49

  3. wow..som nevedel ze ma takuto skvelu nadaciu ..teraz ho mam este radsej 🙂

    Comment od Mirco — 2013-02-28 @ 13.10

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Name:

Email:

Website:

My best memory of @rolandgarros? The @rafaelnadal victory in 2012. #VamosRafa #RG2012 #RN means everything to me!

Fotka zveřejněná uživatelem @rafaelnadalczech,

Site opened: May 24, 2012
Webmiss: Darela
Contact me: E-mail
Ask.fm: RafaelNadalCZ
Site about: tennis player Rafael "Rafa" Nadal
Web name: Rafael Nadal 4fan Cz
Designed by: Darela
Coded by: Darela
Hosting: Endora.cz
Visitors:
RafaelNadal.cz

RafaelNadal.4fan.cz
Rafa: Můj příběh představuje Nadalovy úžasné příběhy jeho vlastníma očima. Tato autobiografie, kterou napsal sám Nadal, nám poskytuje nejvíce odhalující pohled na stále více vynikajícího sportovce známého pro svou skromnost a zdrženlivost.
Chcete vědět víc? Čtěte zde

K tomuto webu patří i fanouškovská stránka na sociální síti Facebook. Nachází se zde vysoká škála fanoušků nadějného tenisty, kteří jsou oddaní a Rafa jim vděčný za veškerou podporu. Jsi-li i ty jeho fanouškem, podpoř tuto stránku "LIKEM" a přidej se tak k ostatním fanouškům a staň se členem česko-anglického fanclubu! Děkuji všem příznivcům za podporu!
Fanclub Rafa

Foundation Rafa Fond vznikl v listopadu roku 2007 a oficiální prezentace se uskutečnila v únoru 2008 v Manacor Tennis Clubu na Mallorce ve Španělsku. Nadace se soustřeďuje na sociální práci a rozvojovou pomoc především na dětství a mládí. V čele je Rafova matka a otec je místopředsedou ...

Tento web měl tyto podoby - RafaelNadal.blog.cz, Nadalistas.com a nyní funguje na dvou adresách www.RafaelNadal.4fan.cz a RafaelNadal.cz. Stránka je určená pro všechny fanoušky Rafy, říkajíc si Nadalistas. Je vůbec první aktivní českou webovkou na netu! Není nijak spojena s Rafou, jeho rodinnými příslušníky ani jeho týmem. Web nijak neprofituje, je tvořen pro fanoušky fanoušky! Dále: Všechno co tu naleznete jsou informace psány mnou, čerpám také z jiných zdrojů, které uvádím do článků, tudíž všechna práva patří jejich vlastníkům, nejsem zodpovědná za neúplné informace. Ze zahraničních stránek překládám informace já, proto prosím, že jestli budete kopírovat z tohoto webu, budete uvádět zdroj, nebo alespoň odkaz na něj! Děkuji za každou návštěvu, a snad se sem ještě zastavíte...

English: RafaelNadal.cz is an unofficial and non-profit fansite dedicated to Rafa Nadal. I am not associated with Rafa Nadal and his management. All information and material found on this site is for entertaiment purposes only. I do not claim ownership over any images or media found at this site. All material is copyright to their respectful owners and no copyright infringement is intended.

MORE INFORMATIONS

TOPlist

© 2012 - 2017 www.rafaelnadal.4fan.cz | Back to top Designed by RafaelNadal | Proudly hosted by Hosting Endora