01 Foundación RafaNadal05 Gallery

POSTED ON 2013, Kvě 25th BY

Categories:  

RafaelNadal.4fan.cz is an unofficial Rafael Nadal fansite. This site was made by fan for the fans. I am not in no way affiliated with Rafael Nadal, his family and friends, management, Toni Nadal and anyone affiliated with them. Please do not post any of your personal information on this site. Respect everyone and don’t spam our e-mail or the website news. The aim of this fansite is to support and provide the latest information on Rafael’s career! All graphics and content belongs to the owners of the site and shall not be reproduced in other places without permission. The photos found in my gallery are copyrighted to their respective owners. If you own the copyrights to any of the pictures found on this site and would like me to have them removed please contact me before taking any legal action. No copyright infringement is intended on any of the multimedia posted on RafaelNadal.4fan.cz.

© 2012 – 2016 Copyright RafaelNadal.4fan.cz

oddělovač

RafaelNadal.4fan.cz je neoficiální fansite Rafael Nadal. Tato stránka byla vytvořená fanynkou pro fanoušky. Nejsem nijak spojená s Rafaelem Nadalem, jeho rodinou a přáteli, managementem, Toni Nadalem a nikým spojeným s nimi. Prosím, nevkládejte žádné z vaších osobních údajů do této stránky. Vážit si každého a nespamovat žádné emaily nebo novinky webové stránky. Cílem této fansite je podporovat a poskytovat aktuální informace o kariéře Rafaela! Veškerá grafika a obsah patří vlastníkům stránky a nesmí se reprodukovat na jiná místa bez povolení. Fotky nalezené v mé galerii jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků. Pokud vlastníte autorská práva na některou ze zveřejněných fotografií a chcete, abych je odstranila, prosím, kontaktujte mě dříve, než začnete podnikat jakékoliv právní kroky. Žádné úmyslné kopírování autorských práv nalezených v některých z médií zveřejněných na RafaelNadal.4fan.cz.

© 2012 – 2016 Copyright RafaelNadal.4fan.cz

No Nadalista(s) Comments

My best memory of @rolandgarros? The @rafaelnadal victory in 2012. #VamosRafa #RG2012 #RN means everything to me!

Fotka zveřejněná uživatelem @rafaelnadalczech,

Site opened: May 24, 2012
Webmiss: Darela
Contact me: E-mail
Ask.fm: RafaelNadalCZ
Site about: tennis player Rafael "Rafa" Nadal
Web name: Rafael Nadal 4fan Cz
Designed by: Darela
Coded by: Darela
Hosting: Endora.cz
Visitors:
RafaelNadal.cz

RafaelNadal.4fan.cz
Rafa: Můj příběh představuje Nadalovy úžasné příběhy jeho vlastníma očima. Tato autobiografie, kterou napsal sám Nadal, nám poskytuje nejvíce odhalující pohled na stále více vynikajícího sportovce známého pro svou skromnost a zdrženlivost.
Chcete vědět víc? Čtěte zde

K tomuto webu patří i fanouškovská stránka na sociální síti Facebook. Nachází se zde vysoká škála fanoušků nadějného tenisty, kteří jsou oddaní a Rafa jim vděčný za veškerou podporu. Jsi-li i ty jeho fanouškem, podpoř tuto stránku "LIKEM" a přidej se tak k ostatním fanouškům a staň se členem česko-anglického fanclubu! Děkuji všem příznivcům za podporu!
Fanclub Rafa

Foundation Rafa Fond vznikl v listopadu roku 2007 a oficiální prezentace se uskutečnila v únoru 2008 v Manacor Tennis Clubu na Mallorce ve Španělsku. Nadace se soustřeďuje na sociální práci a rozvojovou pomoc především na dětství a mládí. V čele je Rafova matka a otec je místopředsedou ...

Tento web měl tyto podoby - RafaelNadal.blog.cz, Nadalistas.com a nyní funguje na dvou adresách www.RafaelNadal.4fan.cz a RafaelNadal.cz. Stránka je určená pro všechny fanoušky Rafy, říkajíc si Nadalistas. Je vůbec první aktivní českou webovkou na netu! Není nijak spojena s Rafou, jeho rodinnými příslušníky ani jeho týmem. Web nijak neprofituje, je tvořen pro fanoušky fanoušky! Dále: Všechno co tu naleznete jsou informace psány mnou, čerpám také z jiných zdrojů, které uvádím do článků, tudíž všechna práva patří jejich vlastníkům, nejsem zodpovědná za neúplné informace. Ze zahraničních stránek překládám informace já, proto prosím, že jestli budete kopírovat z tohoto webu, budete uvádět zdroj, nebo alespoň odkaz na něj! Děkuji za každou návštěvu, a snad se sem ještě zastavíte...

English: RafaelNadal.cz is an unofficial and non-profit fansite dedicated to Rafa Nadal. I am not associated with Rafa Nadal and his management. All information and material found on this site is for entertaiment purposes only. I do not claim ownership over any images or media found at this site. All material is copyright to their respectful owners and no copyright infringement is intended.

MORE INFORMATIONS

TOPlist

© 2012 - 2017 www.rafaelnadal.4fan.cz | Back to top Designed by RafaelNadal | Proudly hosted by Hosting Endora