Get Adobe Flash player
Search
Nadace Rafa Nadal Foundation

Nadace Rafa Nadal Foundation

Nadace Rafa Nadal Foundation byla založena v listopadu roku 2007. Vznikla z touhy tenisového profíka a jeho rodiny pomáhat sociálně diskriminovaným dětem a mládeži, kteří podstupují riziko vyloučení ze strany společnosti. Svým přínosem se snaží umožnit lepší životní styl mladým lidem po celém světě, otevírají nové dveře k naději sportem.

V únoru 2008 oslavili oficiální prezentaci nadace v Manacoru, rodišti Rafy Nadala, Founding Patron, a od té doby se odebírá pevným směrem jasně definovanými cíly a hodnotami.

Poslání

Posláním Rafa Nadal Foundation je nabídnout vzdělávací programy pro nejchudší se společným jmenovatelem – sportem. V nadaci jsou přesvědčeni, že sport je základním nástroji pro osobní a sociální integrace, a proto se stává ústředním bodem, kterým se ubírají všechny jejich akce.

Pomocí dvou klíčových prvků v životě Rafy Nadala, tedy výchovy a sportu jsou schopni posílit některé hodnoty, které považují za největší význam pro osobní růst každého jednoho z příjemců: námaha, respekt a důvěra.

Jejich práce je v současné době vykonávána prostřednictvím spolupráce s nadacemi a organizacemi, které prokázali zkušenosti v projektech v duchu cílů stanovených jejich nadací. Připojili se k nim za účelem provedení nové integrace a rozvojových programů, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni.

Team nadace

Team nadace

Oddělovač

3 Responses to RAFA NADAL FOUNDATION

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..