MATS WILANDER SE MODLÍ PRO NÁVRAT RAFY K TENISU

Bývalá světová jednička a sedmi grandslamový vítěz Mats Wilander ze Švédska řekl, že si přeje a modlí se, aby tenisoví lidé opět získali Rafaela Nadala v úplné kondici.
Wilander řekl, že by si přál, aby Nadal znovu v soupeřových očích vycítil strach.
V nedávném rozhovoru řekl: „Jen bych si přál a modlím se, dostat Rafu zpět. A správný Rafa vyvolá strach v jejich očích.“

Nadal se nezúčastnil jediného turnaje v posledních sedmi měsících z důvodů zranění kolene a žaludečního virusu. Svůj návrat na scénu plánuje na VTR Open v Chile příští měsíc.
Wilander také doufá, že tenisoví fanoušci budou mít možnost vidět Big Four a hrát zase spolu. Švéd si myslí, že bude větší zábava vidět Big Four (Velká čtyřka) také Andyho Murrayho na stejné úrovni s Rogerem Federerem, Novakem Djokovičem a Rafy Nadala.

„Opravdu doufám, že budeme mít možnost vidět Velkou čtyřku opět spolu. Zvlášť teď, kdy je Murray posilněný a je ochoten převzít zodpovědnost za své chování na hřišti a mimo kurt s najímáním někoho, jako Ivan (Lendl),“ řekl Wilander.
Švéd se nedomnívá, že Murray, který prohrál ve čtyřech grandslamových finále by nemohl vyhrát US Open titul v přítomnosti Nadala. Myslí si, že Murrayho čas přišel, jen potřeboval svrhnout Djokoviče, což udělal. Brit porazil panující světovou jedničku Djokoviče a vyhrál svůj první grandslamový titul na US Open.

Wilander řekl: „Ne. Myslím, že nastal jeho čas. Překonal Novaka, byl ten, který se ho měl obávat. Novak je ten, koho potřeboval porazit.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com