01 Foundación RafaNadal05 Gallery

Big Cake for Rafa's Birthday

Big Cake for Rafa’s Birthday

Najedla jsem se už pohledem, ale stejně nemám dost 😀 Po včerejším zápase jsem čekala, kdy se někdo objeví s dortem. Podle očekávání jsem se dočkala. Fotografie jsem uplaudovala zvlášť 🙂

Oddělovač

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Oddělovač

7 komentářů


7 komentářů »
 1. To bylo hezký 🙂

  Comment od Luss.* — 2013-06-04 @ 18.19

 2. perfetkna torta ..fakt mega 😀 urcite bol rad

  Comment od Mirco — 2013-06-04 @ 22.18

 3. Rafa mal fakt perfektnú tortu, ale zjavne si ju zaslúžil 🙂

  Comment od Maťo | my-celebrites.blog.cz — 2013-06-05 @ 16.42

 4. bylo to od nich vazne hezky a jeste, jak mu tam zpivali 🙂 ja se u toho usmivala jako blbec 🙂

  Comment od ♥Anďa SB♥ — 2013-06-05 @ 17.41

 5. jéééj, to je kráana torta! Taktiež mu gratulujem, že postúpil do ďalšieho kola!!:) A nech sa mju darí tak ako doteraz a ešte aj viac (teda ak sa to vôbec dá :DD )

  Comment od Miška* — 2013-06-05 @ 18.07

 6. Ježííííš, tak to je úžasný, to mě mrzí, že jsem to zrovna neviděla, ách jo. Každopádně ten dort vypadá fakt úchvatně, kousek bych si dala! Všechno nejlepší ještě opožděně!

  Comment od Angie. — 2013-06-07 @ 18.25

 7. ten dort je perfektní!

  Comment od Jenny — 2013-06-09 @ 11.28

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Name:

Email:

Website:

My best memory of @rolandgarros? The @rafaelnadal victory in 2012. #VamosRafa #RG2012 #RN means everything to me!

Fotka zveřejněná uživatelem @rafaelnadalczech,

Site opened: May 24, 2012
Webmiss: Darela
Contact me: E-mail
Ask.fm: RafaelNadalCZ
Site about: tennis player Rafael "Rafa" Nadal
Web name: Rafael Nadal 4fan Cz
Designed by: Darela
Coded by: Darela
Hosting: Endora.cz
Visitors:
RafaelNadal.cz

RafaelNadal.4fan.cz
Rafa: Můj příběh představuje Nadalovy úžasné příběhy jeho vlastníma očima. Tato autobiografie, kterou napsal sám Nadal, nám poskytuje nejvíce odhalující pohled na stále více vynikajícího sportovce známého pro svou skromnost a zdrženlivost.
Chcete vědět víc? Čtěte zde

K tomuto webu patří i fanouškovská stránka na sociální síti Facebook. Nachází se zde vysoká škála fanoušků nadějného tenisty, kteří jsou oddaní a Rafa jim vděčný za veškerou podporu. Jsi-li i ty jeho fanouškem, podpoř tuto stránku "LIKEM" a přidej se tak k ostatním fanouškům a staň se členem česko-anglického fanclubu! Děkuji všem příznivcům za podporu!
Fanclub Rafa

Foundation Rafa Fond vznikl v listopadu roku 2007 a oficiální prezentace se uskutečnila v únoru 2008 v Manacor Tennis Clubu na Mallorce ve Španělsku. Nadace se soustřeďuje na sociální práci a rozvojovou pomoc především na dětství a mládí. V čele je Rafova matka a otec je místopředsedou ...

Tento web měl tyto podoby - RafaelNadal.blog.cz, Nadalistas.com a nyní funguje na dvou adresách www.RafaelNadal.4fan.cz a RafaelNadal.cz. Stránka je určená pro všechny fanoušky Rafy, říkajíc si Nadalistas. Je vůbec první aktivní českou webovkou na netu! Není nijak spojena s Rafou, jeho rodinnými příslušníky ani jeho týmem. Web nijak neprofituje, je tvořen pro fanoušky fanoušky! Dále: Všechno co tu naleznete jsou informace psány mnou, čerpám také z jiných zdrojů, které uvádím do článků, tudíž všechna práva patří jejich vlastníkům, nejsem zodpovědná za neúplné informace. Ze zahraničních stránek překládám informace já, proto prosím, že jestli budete kopírovat z tohoto webu, budete uvádět zdroj, nebo alespoň odkaz na něj! Děkuji za každou návštěvu, a snad se sem ještě zastavíte...

English: RafaelNadal.cz is an unofficial and non-profit fansite dedicated to Rafa Nadal. I am not associated with Rafa Nadal and his management. All information and material found on this site is for entertaiment purposes only. I do not claim ownership over any images or media found at this site. All material is copyright to their respectful owners and no copyright infringement is intended.

MORE INFORMATIONS

TOPlist

© 2012 - 2017 www.rafaelnadal.4fan.cz | Back to top Designed by RafaelNadal | Proudly hosted by Hosting Endora

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat