Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Abierto Mexicano Telcel,  Important articles,  Rafael Nadal

NADAL BEATS FERRER – IN SHORT

Vítězství na Mexican Open ve zkratce
Vítězství na Mexican Open ve zkratce

Dominantní Rafael Nadal triumfoval v Acapulcu po získání svého druhého titulu během třech událostech po svém návratu od zranění. Rafa Nadal porazil Španělského kolegu Davida Ferrera 6:0, 6:2 v sobotu a vyhrál svůj druhý Mexican Open titul a pokračoval tak úspěšným návratem z dlouhodobého zranění kolene. Nadal, pátý hráč světového ATP žebříčku potřeboval pouze něco málo přes hodinu na to, aby dominoval nad Ferrerem a byl spokojený se svou formou.

„Podle mě jsem hrál téměř dokonale,“ řekla Nadal po utkání.
„Koleno dobře reagovalo po celý týden.“
Nadal také potvrdil svou účast na Indian Wells, turnaji na tvrdém povrchu, a to navzdory spekulacím, že se rozhodne přeskočit tento turnaj, kvůli šetření si bolavého kolena.
„Mé srdce mi říká, že bych měl pokračovat v soutěžích, které budu muset odehrát na dalším turnaji,“ dodal.

Oddělovač

Zotavování

Rafa se stáhl do ústraní na více než sedm měsíců vzhledem z části natrhlé kolenní šlachy. Po svém návratu minulý měsíc na Chilean Open skončil druhý ve finále argentinské Horacio Zeballos. O týden později získal Brazil Open titul. Bývalá světová jednička vyhrála první osminu hry proti obhájci třech titulů Ferrerovi.
„Rafa byl dnes jednoduše lepší než já,“ řekl Ferrer.
Světová čtyřka Ferrer čekal 44 minut na první získané body ve finále, dav propukl v potlesk, když šel na vítězný servis ve druhém setu – 2:1. I když si Ferrer přivlastnil další bod, Rafa obrátil na skóre 30:30. Rafa, šampion Mexican Open roku 2005 vyhrál další dva body (bylo to 30:30, tudíž druhý bod patřil Rafovi), po kterých usedli na lavičku, aby si na chvíli odpočinuli. Získal pro sebe sumu 291, 800 dolarů na vítězství.

Oddělovač

6 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com